spacerr
spacerr
golge
  AnasayfaÜrünler > Vakum Konveyör

PİVACON Vakum Konveyör

PİVACON vakum konveyörleri malzemelerinizi bulundukları noktalardan (silo, Bigbag, ..vs) özel ekipmanları sayesinde alarak makine yada boşaltmak isteğiniz noktaya taşınmasını sağlayan, mekanik yada elektronik bileşenleri olmadığı için çok fazla bakım ihtiyacı olmayan, basit aynı zamanda çok verimli ve işinde profesyonel makinelerdir.

FDA, ATEX ve EX onaylı pnomatik PIVACON vakum konveyörleri ile bu alanda dünyanın lider firmasıdır. PIVACON vakum konveyörleri sahip olduğu özel vakum kovanı sayesinde diğer ürünlere göre yaklaşık 3 kat daha fazla vakum oluşturabilmektedirler. Bu da siz değerleri müşterilerimize geleneksel vakum sistemlerine göre çok daha kuvvetli bir vakum kapasitesini, daha düşük enerji ile sunabilmemize olanak sağlar.
profesyonel makinelerdir.

PİVACON vakum konveyörleri paslanmaz çelik gövdeleri, farklı büyüklükteki vakum pompaları ve boşaltma hacimleri ile her türlü ihtiyaca göre çözüm sunabilmektedirler. Ayrıca FDA, ATEX ve EX onayları ile de başta GIDA ve İLAÇ olmak üzere tüm diğer sektörlerde rahatlıkla kullanılabilirler.

 

Teknik Bilgiler

Videolar

Kataloglar

Modeller

Referanslar

Vakum konveyörünün çalışma prensibi hakkında detaylı bilgi

Vakum konveyörü çalışma ve uygulama videoları

Vakum konveyörü ürün katalogları

Vakum konveyör modelleri

Vakum konveyörler ile  başarıyla taşınan referanslar


PİVACON Hızlı Teklif İsteme Formu

Formu doldurup bize gönderin, size en kısa zamanda bütçesel teklifimizle dönelim.

teklif

spacerr
spacerr
   
Copyright © 2015  Pivasis Mühendislik Makine San. ve Tic. HER HAKKI SAKLIDIR
bizeulasininfo@pivasis.com