spacerr
spacerr
golge
   AnasayfaÜrünler > Vakum Konveyör > Teknik Bilgi


Vakum Konveyör

Pnomatik vakum konveyörleri, çeşitli materyallerin kapalı çevrim ortamda, hijyenik olarak yüksek verimlilikte taşınmalarını sağlamak için tasarlanmışlardır.
C serisi PİVACON'lar ASTM 316 L paslanmaz çelikten olup, kolay sökülebilirler ve takılabilirler. FDA onayı almış olup, bütün parçaları ATEX direktiflerine uygundur. 
PiFlow™i serisi PİVACON'lar ise ASTM 304 paslanmaz çelikten olup, kolay sökülebilir ve takılabilirler. Tüm parçaları ATEX direktiflerine uygun olarak üretilmiştir.

Pnomatik vakum konveyörleri nasıl çalışır?

Vakum A'da üretilir. Vakum pompası istenilmesi durumunda otomatik kontrol edilebilir. B'de bulunan klapenin kapatılması ile, C'de ve taşıma hattı olan D'de vakum oluşur. Taşınacak toz E istasyonundan, taşıma hattı boyunca iletilir. F'de bulunan filtreler tozlanmaya ve küçük parçacıklara karşı pompayı ve çevreyi korur. Taşıma esnasında G'de bulunan şok hava tankları hava ile dolar. Taşımanın ve pompanın durması ve B'deki klapenin açılması ile, belirli bir süre G'de bulanan şok hava tankları çalışarak filtreleri toz ve küçük parçacıklardan temizler. Yukardaki süreç döngüsel olarak devam ederek taşıma işlemi gerçekleştirilir. Tüm bu sistem H'de bulunan pnomatik yada elektrikli bir kontrol mekanizması ile kontrol edilir.

Teknik Bilgiler

Videolar

Kataloglar

Modeller

Referanslar

Vakum konveyörünün çalışma prensibi hakkında detaylı bilgi

Vakum konveyörü çalışma ve uygulama videoları

Vakum konveyörü ürün katalogları

Vakum konveyör modelleri

Vakum konveyörler ile  başarıyla taşınan referanslar


spacerr
spacerr
   
Copyright © 2015  Pivasis Mühendislik Makine San. ve Tic. HER HAKKI SAKLIDIR
bizeulasininfo@pivasis.com